YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

251 Kişi Online

CaNSu

sitemiz herkeze hayırlı olsun 28-12-2022

uzmanpanel

2022 Sohbet Paneliniz Hayırlı Uğurlu Olsun.

TaNeM

Hakımda Bilgin Yoksa Burda Atarlanma

BiRTEKSeN

Seslilerde Aşk Bir Başka Güzeldir

Efe09

En Keyifli Sohbetin Tek Adresi

BiRSu

mobilchat kullananlar buraya buyursun

BaHaR

SesliSiteler de kalp atışı burası

EMeL

Türkiye de En büyük SesliSohbet Sitesi İçin Doğru Adres

ELiF

En güzel SesliChat Sohbet Sitesi Buradadır

Sesli Chat Mobil

Sohbet ortamlarında keyifli zaman geçirmek isteyen insanlar için oluşturulmuş olan platformda insanlar birbirleri ile çok daha yakın arkadaşlıklar kurabiliyorlar. Siteye girerken bir rumuz yazmanız yeterli oluyor. Ancak sitenin diğer misafirleri tarafından aynı rumuz ile anılmak istemiyorsanız kullandığınız ismi üyelik kaydı yaparak kendinize özel bir hale getirebilirsiniz.

Sesli Chat Üyelik İşlemi seslidur

       Sesli siteye üye olurken her zaman gerçek bilginizi yazmak zorunda değilsiniz. Tamamen ücretsiz olan sohbet platformu sesli chat mobil hizmetleri bakımından insanlara en iyi ortamı sunuyor. Site içerisinde bulunan diğer üyeler de yöneticiler de sizlere gerçek bilgilerinizi sormazlar. Bu durum sadece sizin inisiyatifinizde olan bir durumdur.

SesliDur.com  Ortamına Giriş 

       Sohbet ortamlarına girebilmek için ilk olarak activex programını indirmeniz gerekiyor. Sonrasında sitenin sohbet ana sayfası kendiliğinden açılıyor. Activex programı mobil cihazınızda ya da bilgisayarınızda kurulu değilse sohbet odaları açılır fakat sohbet akışını göremezsiniz. Sitede görevli olan insanlardan bu konuda yardım alabilir ve sitenin iletişim kurabilirsiniz. Site ortamında farklı sohbet odalarına da direkt olarak giriş yaparak bu odalarda da zaman geçirebilirsiniz.

Yazar : uzmanpanel
23 Kas Salı 01:03
1158 Görüntüleme


Gönder


POPÜLER YORUMLAR

hurdaci